
€334.17
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Merk | JE |
| Boring - Standaard | 97.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 14.0:1 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | 1.0 |
| Land van herkomst | USA |
| Hoogte verpakking | 96,00mm |
| Lengte verpakking | 144,00mm |
| Gewicht verpakking | 494.00g |
| Verpakking Breedte | 140,00mm |