| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564441966 |
| Merk | JE |
| Hoogte verpakking | 92,00mm |
| Lengte verpakking | 146,00mm |
| Gewicht verpakking | 480.00g |
| Verpakking Breedte | 144,00mm |
| Boring - Standaard | 96.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| Diameter zuigerpengat | 19.00mm |
| Compressie Hoogte | 14.30mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13001-0816 |
| Land van herkomst | USA |
| Piston Ring Part # | JE-ZV9600 |
| Piston Pin Part # | JE-748-1800-16-93C |
| Circlip Part # | JE-748-050-MW |