
€334.17
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Merk | JE |
| Boring - Standaard | 66.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.5:1 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.8 |
| Land van herkomst | USA |
| Diameter zuigerpengat | 14.00mm |
| Compressie Hoogte | 13.50mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13101-KSE-A70 |
| Piston Ring Part # | JE-JC3801-2598 |
| Piston Pin Part # | JE-551-1650-12-93C |
| Circlip Part # | JE-551-040-MW |