
€1,415.69
| Gewicht | 0.302 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.50mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 29.16mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.42-mm |
| Volume koepel | -2.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8450XX |
| Merk | Wiseco |