| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.00 mm |
| Compressie Hoogte | 34.64 mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Volume koepel | -22.0 cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00 mm |
| Ringset inbegrepen | 09513307 |
| Beroerte | 95.90 mm |
| Afbeelding Info | These images are actual |