| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.00 mm |
| Compressie Hoogte | 45.54 mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 16.2:1 |
| Volume koepel | -27.6 cc |
| Zuigerpen Diameter | 26.00 mm |
| Beroerte | 95.50 mm |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 97,00mm |
| Lengte verpakking | 536,00mm |
| Gewicht verpakking | 3774.00g |
| Verpakking Breedte | 273,00mm |