| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.50 mm |
| Compressie Hoogte | 32.64 mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.1:1 |
| Volume koepel | -5.0 cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00 mm |
| Ringset inbegrepen | 09513208 |
| Beroerte | 86.40 mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Merk | Diamond |