| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 102.00mm |
| Beroerte | 76.40mm |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.7:1 |
| Ringset inbegrepen | 09254016 |
| Compressie Hoogte | 34.29mm |
| Volume koepel | 14.7cc |
| GTIN | 00193564517142 |
| Merk | Diamond |