| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 102.00mm |
| Beroerte | 77.50mm |
| Minimum pin diameter | 23.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.8:1 |
| Volume koepel | -0.9cc |
| Ringset inbegrepen | 09254016 |
| Compressie Hoogte | 33.65mm |
| GTIN | 00193564517128 |
| Merk | Diamond |