| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.00mm |
| Compressie Hoogte | 32,00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Volume koepel | -1.50cc |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Zuigerpen Diameter | 24.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09513386 |
| Merk | Diamond |