| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 95.50 mm |
| Compressie Hoogte | 34.29 mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Volume koepel | 10.0 cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00 mm |
| Ringset inbegrepen | 09503760 |
| Beroerte | 88.40 mm |
| Hoogte verpakking | 127,00mm |
| Lengte verpakking | 710,00mm |
| Gewicht verpakking | 4998.00g |
| Verpakking Breedte | 288,00mm |