| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.00mm |
| Compressie Hoogte | 31,88mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Volume koepel | -14.00cc |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09513386 |
| Merk | Diamond |