| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.652in |
| Compressie Hoogte | 30,86mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.6:1 |
| Volume koepel | -4.00cc |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09533652 |
| Merk | Diamond |