| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.50 mm |
| Compressie Hoogte | 32.76 mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Volume koepel | -6.41 cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.50 mm |
| Ringset inbegrepen | 09513445 |
| Beroerte | 94.00 mm |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Merk | Diamond |