| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.50mm |
| Compressie Hoogte | 32,77mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Volume koepel | -0.88cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09523208 |
| Merk | Diamond |
| Type gebouw | Build on Demand |