| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.00 mm |
| Compressie Hoogte | 33.99 mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.2:1 |
| Volume koepel | -10.4 cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00 mm |
| Beroerte | 86.00 mm |
| Hoogte verpakking | 102,00mm |
| Lengte verpakking | 535,00mm |
| Gewicht verpakking | 3828.00g |
| Verpakking Breedte | 278,00mm |