| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.00 mm |
| Compressie Hoogte | 29.97 mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Volume koepel | -20.7 cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00 mm |
| Beroerte | 94.00 mm |
| Hoogte verpakking | 100,00mm |
| Lengte verpakking | 545,00mm |
| Gewicht verpakking | 3518.00g |
| Verpakking Breedte | 284,00mm |