| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Type materiaal | MLS |
| Dikte | 2.49mm |
| pa_type | MLS |
| Merk | Cometic |
| GTIN | 00191070004507 |
| Hoogte verpakking | 10,00mm |
| Lengte verpakking | 688,00mm |
| Gewicht verpakking | 944.00g |
| Verpakking Breedte | 296,00mm |