| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 85.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Material Type | MLS |
| Thickness | 2.49mm |
| pa_type | MLS |
| Brand | Cometic |
| GTIN | 00191070004507 |
| Package Height | 10,00mm |
| Package Length | 688,00mm |
| Package Weight | 944.00g |
| Package Width | 296,00mm |