| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 91.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Dikte | 1.02mm |
| pa_type | MLS |
| Merk | Cometic |
| GTIN | 00191070441548 |
| Type materiaal | MLS |
| Hoogte verpakking | 13,00mm |
| Lengte verpakking | 608,00mm |
| Gewicht verpakking | 440.00g |
| Verpakking Breedte | 247,00mm |