| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 91.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Thickness | 1.02mm |
| pa_type | MLS |
| Brand | Cometic |
| GTIN | 00191070441548 |
| Material Type | MLS |
| Package Height | 13,00mm |
| Package Length | 608,00mm |
| Package Weight | 440.00g |
| Package Width | 247,00mm |