| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Type materiaal | MLS |
| Dikte | 1.90mm |
| Merk | Cometic |
| GTIN | 00191070064457 |
| Hoogte verpakking | 17,00mm |
| Lengte verpakking | 688,00mm |
| Gewicht verpakking | 724.00g |
| Verpakking Breedte | 293,00mm |