| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 87.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Material Type | MLS |
| Thickness | 1.90mm |
| Brand | Cometic |
| GTIN | 00191070064457 |
| Package Height | 17,00mm |
| Package Length | 688,00mm |
| Package Weight | 724.00g |
| Package Width | 293,00mm |