| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Groot-eind breedte | 20.73mm |
| Bout | 3/8in |
| Huisvesting | 57.010mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Lengte stang | 149.50mm |
| Small-End Breedte | 20.73mm |
| pa_type | I-Beam |
| GTIN | 00193564466624 |
| Merk | Boostline |
| Afbeelding Info | These images are representative |