| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Grote boring | 50.61mm |
| Groot-eind breedte | 21.89mm |
| Bout | BT61501-S |
| GTIN | 00193564461186 |
| Lengte | 144.00mm |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Staaf Tijdschrift | 47.75mm |
| Small-End Breedte | 22.00mm |
| Merk | Boostline |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 93,00mm |
| Lengte verpakking | 412,00mm |
| Gewicht verpakking | 3652.00g |
| Verpakking Breedte | 292,00mm |