| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Groot-eind breedte | 23.77mm |
| Bout | 3/8in |
| Land van herkomst | USA |
| GTIN | 00193564266088 |
| Huisvesting | 48.011mm |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Lengte stang | 137.00mm |
| Schacht | 45.00mm |
| Small-End Breedte | 21.00mm |
| Merk | Boostline |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 86,00mm |
| Lengte verpakking | 416,00mm |
| Gewicht verpakking | 2958.00g |
| Verpakking Breedte | 292,00mm |