| Gewicht | 0.574 kg |
|---|---|
| Groot-eind breedte | 23.90mm |
| Bout | 3/8in |
| Land van herkomst | USA |
| Huisvesting | 53.610mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Lengte stang | 148.18mm |
| Small-End Breedte | 21.00mm |
| GTIN | 00193564461070 |
| Merk | Boostline |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 86,00mm |
| Lengte verpakking | 419,00mm |
| Gewicht verpakking | 4480.00g |
| Verpakking Breedte | 334,00mm |