Originele prijs was: €798,60.€762.30Huidige prijs is: €762,30.
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.75mm |
| Boring - Overmaat | 0.25mm |
| Compressie Hoogte | 31.60mm |
| Volume koepel | +6.00cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Merk | ARIAS |
| Ringset inbegrepen | NPR 82.75 MM 1.0 1.2 2.0 MM |