Originele prijs was: €605,00.€544.50Huidige prijs is: €544,50.
Hoeft alleen te worden opgeboord tot 78 mm
Geleverd met 1,0 1,2 2,8 mm race ringen, 20 mm pinnen en draadsloten.
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 26 × 27 × 10 cm |
| Boring - Werkelijk | 78.00 mm |
| Boring - Overmaat | 2.00 mm |
| Boring - Standaard | 76.00 mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1109cc |
| Beroerte | 58.00mm |
| Merk | ARIAS |
| Compressie Hoogte | 1.000in |