Originele prijs was: €665,50.€544.50Huidige prijs is: €544,50.
Deze zuigers hebben een compressiehoogte die 5,6 mm korter is dan die van OEM zuigers. Je moet de hoogte van de mof verkleinen om deze te kunnen monteren en kunt de uiteindelijke compressieverhouding aanpassen aan de hoogte van de mof.
Gematigde klepontlasting.
| Gewicht | 1.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 29 × 14 × 10 cm |
| Boring - Werkelijk | 77.00mm |
| Compressie Hoogte | 29.72mm |
| Volume koepel | 39.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 19.99mm |
| Diameter zuigerpengat | 20.00mm |
| Merk | ARIAS |
| Ringset inbegrepen | 7700XX |