
€943.81
| Gewicht | 0.398 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 88.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 35.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.60-mm |
| Volume koepel | -11.0cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8800XX |
| Merk | Wiseco |