
€362.24
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 61.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 60.00mm |
| Cilinders | 2 |
| Verplaatsing | 379cc |
| Koepelcoating | None |
| Rok Coating | None |
| Beroerte | 65.00mm |
| Behandeling | Hard Coat Anodize |
| Merk | Wiseco |