| Weight | 0.036 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Country of Origin | Taiwan |
| Inside Diameter | 11.00mm |
| Length | 46.99mm |
| Material Type | Steel |
| Outside Diameter | 16.00mm |
| Wall Type | Taper |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564121554 |
| Package Height | 27,00mm |
| Package Length | 80,00mm |
| Package Weight | 48.00g |
| Package Width | 27,00mm |