| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Country of Origin | Taiwan |
| Inside Diameter | 10.00mm |
| Length | 41.00mm |
| Material Type | Steel |
| Outside Diameter | 14.00mm |
| Wall Type | Taper |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564121615 |
| Package Height | 27,00mm |
| Package Length | 78,00mm |
| Package Weight | 28.00g |
| Package Width | 27,00mm |