| Gewicht | 0.566 kg |
|---|---|
| Grote boring | 50.60mm |
| Groot-eind breedte | 24.89mm |
| Lengte | 159.00mm |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Serie | Standard |
| Vorm | I-Beam |
| pa_type | I-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000008 |
| Hoogte verpakking | 120,00mm |
| Lengte verpakking | 382,00mm |
| Gewicht verpakking | 2880.00g |
| Verpakking Breedte | 243,00mm |