| Gewicht | 0.523 kg |
|---|---|
| Grote boring | 53.70mm |
| Groot-eind breedte | 24.90mm |
| Lengte | 144.00mm |
| Zuigerpen Diameter | 26.00mm |
| Serie | Standard |
| Vorm | I-Beam |
| pa_type | I-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000580 |
| Hoogte verpakking | 71,00mm |
| Lengte verpakking | 296,00mm |
| Gewicht verpakking | 2650.00g |
| Verpakking Breedte | 244,00mm |