| Gewicht | 0.547 kg |
|---|---|
| Grote boring | 53.00mm |
| Groot-eind breedte | 25.65mm |
| Lengte | 143.00mm |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Serie | Standard |
| Vorm | I-Beam |
| pa_type | I-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000588 |
| Hoogte verpakking | 70,00mm |
| Lengte verpakking | 298,00mm |
| Gewicht verpakking | 3460.00g |
| Verpakking Breedte | 240,00mm |