| Gewicht | 0.531 kg |
|---|---|
| Grote boring | 53.00mm |
| Groot-eind breedte | 25.65mm |
| Bout | 3/8 |
| Lengte | 139.50mm |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| pa_type | I-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000847 |
| Hoogte verpakking | 69,00mm |
| Lengte verpakking | 299,00mm |
| Gewicht verpakking | 3282.00g |
| Verpakking Breedte | 243,00mm |