| Gewicht | 0.492 kg |
|---|---|
| Grote boring | 50.60mm |
| Groot-eind breedte | 21.90mm |
| Bout | 3/8" |
| Lengte | 144.00mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| pa_type | I-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000861 |
| Hoogte verpakking | 70,00mm |
| Lengte verpakking | 296,00mm |
| Gewicht verpakking | 2592.00g |
| Verpakking Breedte | 242,00mm |