| Gewicht | 0.467 kg |
|---|---|
| Bout | 5/16in |
| Vorm | H-Beam |
| Lengte | 144.00mm |
| Zuigerpen Diameter | 19.00mm |
| Grote boring | 50.60mm |
| Groot-eind breedte | 23.00mm |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000911 |
| Hoogte verpakking | 69,00mm |
| Lengte verpakking | 300,00mm |
| Gewicht verpakking | 2408.00g |
| Verpakking Breedte | 244,00mm |