| Gewicht | 0.555 kg |
|---|---|
| Grote boring | 55.00mm |
| Groot-eind breedte | 17.00mm |
| Lengte | 130.50mm |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Serie | Heavy Duty |
| Vorm | I-Beam |
| pa_type | I-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000572 |
| Hoogte verpakking | 71,00mm |
| Lengte verpakking | 300,00mm |
| Gewicht verpakking | 2802.00g |
| Verpakking Breedte | 242,00mm |