| Gewicht | 431 kg |
|---|---|
| Grote boring | 47.04mm |
| Groot-eind breedte | 20.80mm |
| Lengte | 134.02mm |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Serie | Standard |
| Vorm | I-Beam |
| pa_type | I-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000832 |
| Hoogte verpakking | 70,00mm |
| Lengte verpakking | 299,00mm |
| Gewicht verpakking | 2246.00g |
| Verpakking Breedte | 242,00mm |