| Gewicht | 0.534 kg |
|---|---|
| Grote boring | 48.00mm |
| Groot-eind breedte | 21.79mm |
| Lengte | 138.00mm |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Serie | Heavy Duty |
| Vorm | I-Beam |
| pa_type | I-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000628 |
| Hoogte verpakking | 69,00mm |
| Lengte verpakking | 298,00mm |
| Gewicht verpakking | 2754.00g |
| Verpakking Breedte | 240,00mm |