| Gewicht | 0.405 kg |
|---|---|
| Grote boring | 48.00mm |
| Groot-eind breedte | 21.79mm |
| Lengte | 138.00mm |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Serie | Standard |
| Vorm | H-Beam |
| pa_type | H-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890001169 |
| Hoogte verpakking | 70,00mm |
| Lengte verpakking | 297,00mm |
| Gewicht verpakking | 2216.00g |
| Verpakking Breedte | 257,00mm |