| Gewicht | 0.542 kg |
|---|---|
| Lengte | 128.50mm |
| Zuigerpen Diameter | 24.00mm |
| Vorm | I-Beam |
| Serie | Standard |
| Grote boring | 55.00mm |
| Groot-eind breedte | 25.85mm |
| pa_type | I-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000620 |
| Hoogte verpakking | 69,00mm |
| Lengte verpakking | 299,00mm |
| Gewicht verpakking | 2698.00g |
| Verpakking Breedte | 245,00mm |