| Gewicht | 0.576 kg |
|---|---|
| Grote boring | 55.04mm |
| Groot-eind breedte | 21.84mm |
| Lengte | 149.25mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.50mm |
| Serie | Heavy Duty |
| Vorm | I-Beam |
| pa_type | I-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000834 |
| Hoogte verpakking | 69,00mm |
| Lengte verpakking | 303,00mm |
| Gewicht verpakking | 2900.00g |
| Verpakking Breedte | 242,00mm |