| Gewicht | 492 kg |
|---|---|
| Grote boring | 48.63mm |
| Groot-eind breedte | 25.40mm |
| Lengte | 128.52mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| pa_type | I-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000146 |
| Hoogte verpakking | 70,00mm |
| Lengte verpakking | 298,00mm |
| Gewicht verpakking | 2552.00g |
| Verpakking Breedte | 242,00mm |