
€246.30
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 53.00mm |
| Boring - Overmaat | 5.00mm |
| Boring - Standaard | 48.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 1 |
| Verplaatsing | 103cc |
| Koepelcoating | None |
| Rok Coating | Moly |
| Beroerte | 46.80mm |
| Behandeling | None |
| Merk | Wiseco |