| Gewicht | 0.34 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.50mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 87.50mm |
| Compressie Hoogte | 13.091in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 4 |
| Verplaatsing | 2.3l |
| Volume koepel | -13.3cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Type zuigerkop | Dished |
| Beroerte | 94.00mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564174178 |