| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| Boring - Werkelijk | 99.16 mm |
| GTIN | 00193564176103 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 118,00mm |
| Lengte verpakking | 136,00mm |
| Gewicht verpakking | 298.00g |
| Verpakking Breedte | 136,00mm |